• Wpisów: 98
  • Średnio co: 28 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 13:25
  • Licznik odwiedzin: 46 271 / 2801 dni
 
missvenezuela
 
Finał już za tydzień.

Oto 18 kandydatek z 16 województw + reprezentantka Polonii litewskiej i jedna uczestniczka z tzw "dziką kartą".

Numery kandydatek są takie same, jakie będą na finale Miss Polonia.

1. Marcelina Firszt Podkarpackie
1_podkarpackie_marcelina_firszt1.jpg


1marcelina_firszt.jpg


1podkarpackie_marcelina_firszt.jpg


1podkarpackie_marcelina_firszt2.jpg


2. Benita Poniatowska Podlaskie
2benita_poniatowska.jpg


2benita_poniatowska2.jpg


2benita_poniatowska2.jpg


2podlaskie_benita_poniatowska1.jpg


3. Justyna Rajczyk Lubuskie
3justyna_rajczak.jpg


3lubuskie_justyna_rajczyk1.jpg


3lubuskie_justyna_rajczyk2.jpg


3lubuskie_justyna_rajczyk3.jpg


4. Anna Szczygielska Mazowieckie
4anna_szczygielska2.jpg


4anna_szczygielska3.jpg


4mazowieckie2_anna_szczygielska.jpg


4mazowieckie2_anna_szczygielska1.jpg


5. Sylwia Toczynska Lubelskie
5lubelskie_sylwia_toczynska.jpg


5lubelskie_sylwia_toczynska1.jpg


5lubelskie_sylwia_toczynska2.jpg


5sylwia_toczynska3.jpg


6. Dominika Kubacka Świętokrzyskie
6swietokrzyskie_dominika_kubacka.jpg


6swietokrzyskie_dominika_kubacka1s.jpg


6swietokrzyskie_dominika_kubacka2.jpg


6swietokrzyskie_dominika_kubacka3.jpg

7. Katarzyna Gryfender Zachodniopomorskie
7zachodniopomorskie_katarzyna_grynfelder.jpg


7zachodniopomorskie_katarzyna_grynfelder1.jpg


7zachodniopomorskie_katarzyna_grynfelder2.jpg


7zachodniopomorskie_katarzyna_grynfelder3.jpg


8. Polonia Litwy Agata Jachimowicz
8litwa_agata_jachimowicz.jpg


8litwa_agata_jachimowicz1.jpg


8litwa_agata_jachimowicz2.jpg


8litwa_agata_jachimowicz3.jpg


9. Justyna Grochala Dolnośląskie
9dolnoslaskie_justyna_grochala.jpg


9dolnoslaskie_justyna_grochala1.jpg


9dolnoslaskie_justyna_grochala2.jpg


9dolnoslaskie_justyna_grochala3.jpg


10. Marcela Chmielowska Małopolska (moja faworytka)
10malopolskie_marcela_chmielowska.jpg


10malopolskie_marcela_chmielowska1.jpg


10malopolskie_marcela_chmielowska2.jpg


10malopolskie_marcela_chmielowska3.jpg


11. Mariola Rysik Warminsko-Mazurskie
11warminsko_mazurskie_mariola_rysik.jpg


11warminsko_mazurskie_mariola_rysik1.jpg


11warminsko_mazurskie_mariola_rysik2.jpg


11warminsko_mazurskie_mariola_rysik3.jpg


12. Aleksandra Cielemecka Mazowieckie
12mazowieckie_aleksandra_cielemecka.jpg


12mazowieckie_aleksandra_cielemecka1.jpg


12mazowieckie_aleksandra_cielemecka2.jpg


12mazowieckie_aleksandra_cielemecka3.jpg


13. Magdalena Myczewska opolskie
13opolskie_magdalena_myczewska1.jpg


13opolskie_magdalena_myczewska2.jpg


13polskie_magdalena_myczewska.jpg


13polskie_magdalena_myczewska3.jpg


14. Beata Stalmaszczyk Łodzkie
14lodzkie_beata_stelmaszczyk.jpg


14lodzkie_beata_stelmaszczyk3.jpg


14lodzkie_beata_stelmaszczyks.jpg


14odzkie_beata_stelmaszczyk2.jpg


15 Anna Wojtkiewicz Wielkopolska
15wielkopolskie_anna_wojtkiewicz.jpg


15wielkopolskie_anna_wojtkiewicz1.jpg


15wielkopolskie_anna_wojtkiewicz2.jpg


15wielkopolskie_anna_wojtkiewicz3.jpg


16 Marcelina Zawadzka Pomorze - jedna z faworytek!
16pomorskie_marcelina_zawadzka.jpg


16pomorskie_marcelina_zawadzka1.jpg


16pomorskie_marcelina_zawadzka2.jpg


16pomorskie_marcelina_zawadzka3.jpg


17. Anna Krupa Kujawsko-Pomorskie - też faworytka
17kujawsko_pomorskie_anna_krupa3.jpg


17ujawsko_pomorskie_anna_krupa1.jpg


27kujawsko_pomorskie_anna_krupa.jpg


27kujawsko_pomorskie_anna_krupa2.jpg


18 Annieszka Ślęziak Śląsk
18slaskie_agnieszka_sleziak.jpg


18slaskie_agnieszka_sleziak1.jpg


18slaskie_agnieszka_sleziak3.jpg


28slaskie_agnieszka_sleziak2.jpg


Uff, koniec - trochę mi to zajęło

Kogo obstawiacie?

Ja 10, 16 i 17 w top3.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.